مزایای استفاده از هود استرچ

ضدآب

بسته بندی پالت با هود استرچ به معنای افزودن کیفیت بسته بندی است! پالتهای پوشانده شده با استرچ هود ضد آب هستند: استرچ هود میتواند تمام سطح پالت تا زیر پالت را پوشش دهد. اگر یک ورق LDPE برای پوشش بخش چوبی پالت در کف استفاده می شود، پس از آن پالت حتی از افزایش رطوبت یا خیس شدن محافظت می شود!

 

تنش افقی و عمودی بر روی بار

با استفاده از استرچ فیلم، شما برای در کنار هم نگهداشتن پالت تنها نیروی افقی را دارید، اما با استرچ هود نیرو در هر دو جهت افقی و عمودی وجود دارد، این به این معنی است که کالاها در پایین به پالت فشرده می شوند. علاوه بر این، نیروی نگهدارنده در بین کالاها بیشتر از ا بسته بندی با شیرینک هود و استرچ فیلم است.

 

روش بسته بندی سریع

تکنولوژی استرچ هود این امکان را دارد که بسیار سریع باشد. با یک خط تولید تنها شما می توانید به راحتی 180 پالت را در یک ساعت بسته بندی کنید!

 

بسته بندی نوری زیبا

یک مزیتی که هود استرچ دارد این است که بطور دقیق فرم پالت را دنبال میکند. این ویژگی زمانی بسیار مهم می شود که شما با پالت های بی قاعده کار می کنید. همچنین خواص اپتیکی هود استرچ بسیار خوب است. فیلم استرچ هود از گروه پلاستیکهای  درخشان و دارای شفافیت کامل است.

 

بسته بندی اقتصادی

فن آوری هود استرچ نیازی به مشعل برای حرارت دیدن ندارد. در نتیجه مصرف انرژی بسیار کاهش می دهد. این همچنین به معنای افزایش ایمنی در محل کار و کاهش هزینه بیمه به دلیل کاهش خطر آتش سوزی است!

یکی دیگر از نکات جالب در استفاده از هود کششی، هزینه های کم نگهداری دستگاه به علت کمترین قطعات متحرک و کمترین گرم شدن قطعات نسبت به سایر سیستم های بسته بندی است!

 

یک بسته بندی دافعه دار طبیعی

هود استرچ به کالاهای انباشته شده بر روی پالت نمیچسبد! در استفاده از شیرینک هود، با پلاستیک ذوب شده روی کفی مواجه شوید. با هود استرچ این مشکل نمی تواند رخ دهد!

 

یک روش بسته بندی انعطاف پذیر

با یک اندازه طاقه، شما می توانید اندازه های مختلف پالت را بسته بندی کنید! آنها قطعا دارای محدودیت هایی هستند اما در دو بعد شما باید بتوانید بیشترین پالت استاندارد را پوشش دهید، از ابعاد نیم یوروپالت (60 * 80 سانتی متر) تا یورو پالت دوبل (120 * 160 سانتیمتر)

 

بسته بندی زیست محیطی

مصرف فویل با هودهای استرچ کمتر ازشیرینک هودها است. نظر به اینکه که هود استرچ نازک و نازک تر استفاده می شود   بنابراین حتی اقتصادی تر از فیلمهای استرچ هم خواهد شد! از مواد اولیه کمتری نسبت به  بسته بندی مشابه استفاده میشود و این بسیار مناسب محیط زیست است

به بالای صفحه بردن